22 Macalisterz, George Town

22 Jalan Macalister, George Town, Penang

Boleh dirunding

RM 749,000

2

BT

1

BM

497

kps

RM 1,507.04

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2025
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501388427

Tentang 22 Macalisterz

22 Macalisterz Apartment Available For Purchase

Contact Number 请联系 012~5146570 (Alston Loh)
If Interested, Please Reach Out For Viewing 有兴趣的可联系看屋子

- High Floor 高楼
- 497 Sqft 平方尺
- 2Bedrooms卧室 1Bedrooms浴室
- 1 Car Park 一个车位
- Fully Furnished 全间家私
- Fully Renovated 全间装修
- Well Maintained 保养佳
- Freehold Unit 永久地契
- Attractive Unit 好单位
- Price Is Open To Negotiation 价钱可商量

We offer our expert services in buying and renting real estate, including bank loan assistance, legal services, and property valuation.
我们提供房地产销售和租赁方面的专业服务,包括银行贷款和律师服务以及房地产估价。
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 749,000.
22 Jalan Macalister, George Town, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 497 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD