University Place (Plaza Ivory), Sunway Bukit Gambier, Gelugor
Halaman Bukit Gambir, Sunway Bukit Gambier, Gelugor, Penang
RM 600,000
2
BT
2
BM
1,055
kps
RM 568.72
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang University Place (Plaza Ivory)
Negotiable Price!! For Sale: Plaza Ivory Condominium at Sungai Ara USM
Plaza Ivory Condominium
Built-up area 1055sf
2 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Carpark
Completely Furnished and Renovated
Asking Price RM600,000 negotiable!!!
For inquiries, please contact O 1***** (Ben)
Built-up area 1055sf
2 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Carpark
Completely Furnished and Renovated
Asking Price RM600,000 negotiable!!!
For inquiries, please contact O 1***** (Ben)
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Bbq
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
Halaman Bukit Gambir, Sunway Bukit Gambier, Gelugor, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,055 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.