Taman Duyong Indah, Duyong

Taman Duyong Indah, Duyong, Melaka

RM 280,000

3

BT

2

BM

1,200

kps (tanah)

RM 233.33

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
1-storey Terraced House for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold (76 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500659374
check-small-f
700 sqft luas pelan lantai

Tentang Taman Duyong Indah

Taman Duyong Indah Melaka Single Storey Terrace For Sale

For Sale 9112026

-Taman Duyong Indah, 75460 Melaka
-single Storey Terrace
-111m²/1200 sqft
-leasehold left 76 years
-3 bedrooms 2 bathrooms
-partially furnished
-Facing east
-RM280,000
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 280,000.
Taman Duyong Indah, Duyong, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 700 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]