The Peak, Taman Bukit Prima, Cheras

2b Jalan Bukit Prima, Taman Bukit Prima, Cheras, Selangor

RM 1,480,000

7+1

BT

4

BM

2,368

kps (tanah)

RM 625.00

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 3-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2010
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108038150

Tentang The Peak, Taman Bukit Prima

24x85, Extended & Renovated, 9/10 Condition

The Peak, Bukit Prima Specialist
> Contact me for MORE UNITS

Actual Price & Photo

The Peak, Bukit Prima Cheras
3 Storey Superlink
Intermediate Unit
Freehold
Individual (non-bumi)
Bedrooms: 7
Bathrooms: 4
Storeroom: 1
Land size: 2368sf (dimention larger than 24x85)
Built-up area: Around 3400sf
Condition: 9/10
Gated & Guarded
Well Kept & Maintained
Fully Renovated, Extended
Back Extended for Kitchen, Dining Area, Balcony and Room
Price: RM 1.48mil

For Buyer,
# Free Loan Check
# Many Unit to Choose

For Owner
# Welcome to Appoint Me to Sell 欢迎屋主委托
# Check Bank Value for FREE

Contact +6012-54O6368
Danilo Lim (IQI Realty Team Leader)
Cheras Area Specialist
Kemudahan bersama
badminton-o

Dewan badminton

basketball-o

Gelanggang bola keranjang

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

gym-o

Gim

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,480,000.
2b Jalan Bukit Prima, Taman Bukit Prima, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,400 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]