Taman Sri Relau 88D, Relau, Bukit Jambul
88D Persiaran Paya Terubong 2, Taman Sri Relau, Relau, Bukit Jambul, Penang
RM 270,000
3
BT
2
BM
700
kps
RM 386
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Sri Relau 88D
Taman Sri Relau 88D Apartment
For Sale - Relau, Penang
88D Taman Sri Relau Apartment Fully Renovated Partially Furnished for Sale
Selling RM270K
maintenance fee RM88
Property details :
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Carpark
700sqft
Freehold
3 Air-conditioner
1 Fridge
1 Water heater
Celine 0*****
Whatsapp www.h*****
预知更多详情或看房请联系,谢谢
Please feel free to contact me for more info and viewing arrangement. Thank you.
房产中介
房子|公寓|店铺|大中小型工厂
Property agent
Residential, Commercial, Industrial
Selling RM270K
maintenance fee RM88
Property details :
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Carpark
700sqft
Freehold
3 Air-conditioner
1 Fridge
1 Water heater
Celine 0*****
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 270,000.
88D Persiaran Paya Terubong 2, Taman Sri Relau, Relau, Bukit Jambul, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 700 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.