Taman Lembah Maju 600 Apartment, Ampang Jaya, Ampang
Jalan Maju 2/1 Jalan Maju 2/1, Ampang Jaya, Ampang, Selangor
Negotiable
RM 265,000
3
BT
2
BM
952
kps
RM 278.36
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Lembah Maju 600 Apartment
600 Apartment,Corner Lot,Taman Lembah Maju, Cheas, Taman Muda,Ampang
CALL Mr. Ng 0***** FOR MORE INFO OR VIEWING APPOINTMENT
Detail:
~Asking price RM 265K (Nego)
~5 Storey Apartment with lift
~3 Bedrooms & 2 bathrooms
~Corner Lot
~952 sq ft
~Medium floor
~1 Carpark
~Master title
~Leasehold
~Indoor parking
~Monthly maintenance fee RM 110
~Gated & guarded apartment
Accessibilities:
~MRR2
~AKLEH
~SUKE
~EKVE
~SG.BESI EXPRESSWAY (SBE)
Mr. Ng (REN 44954)
0*****
CALL Mr. Ng 0***** FOR MORE INFO OR VIEWING APPOINTMENT
Detail:
~Asking price RM 265K (Nego)
~5 Storey Apartment with lift
~3 Bedrooms & 2 bathrooms
~Corner Lot
~952 sq ft
~Medium floor
~1 Carpark
~Master title
~Leasehold
~Indoor parking
~Monthly maintenance fee RM 110
~Gated & guarded apartment
Accessibilities:
~MRR2
~AKLEH
~SUKE
~EKVE
~SG.BESI EXPRESSWAY (SBE)
Mr. Ng (REN 44954)
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 265,000.
Jalan Maju 2/1 Jalan Maju 2/1, Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 952 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.