Liberty @ Arc, Ampang Jaya, Ampang
114A, Jalan Ulu Kelang, 68000 Ampang Jaya, Ampang Jaya, Ampang, Selangor
View to Offer
RM 300,000
Studio
1
BM
450
kps
RM 667
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Liberty @ Arc
Studio Unit in Liberty Arc, Ampang
Liberty Arc, Ampang Ukay
- 450sf
- 1 Bedroom, 1 Bathroom
- 1 Covered Carpark
Nearby Amenities:
- 7-11, pharmacy, clinic, convenience store
- 7 minutes to Ampang point shopping mall (3km)
- 10 minutes to KLCC (7km)
- 20 minutes to Bukit Bintang (10km)
-15 minutes to Melawati Mall (9km)
Asking Price: RM300,000
- 450sf
- 1 Bedroom, 1 Bathroom
- 1 Covered Carpark
Nearby Amenities:
- 7-11, pharmacy, clinic, convenience store
- 7 minutes to Ampang point shopping mall (3km)
- 10 minutes to KLCC (7km)
- 20 minutes to Bukit Bintang (10km)
-15 minutes to Melawati Mall (9km)
Asking Price: RM300,000
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 300,000.
114A, Jalan Ulu Kelang, 68000 Ampang Jaya, Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 450 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.