A'Famosa Resort, Alor Gajah

Jalan Kemus, Alor Gajah, Melaka

RM 137,500

5,500

kps

RM 25

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo Tanah for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500213415
check-small-f
5,500 kps luas tanah
check-small-f
RM 25.00 psf (tanah)

Tentang A'Famosa Resort

Build Your Dream Home in A’ Famosa Resort

Bungalow Land for Sale @ A’ Famosa Resort, Alor Gajah, Melaka

Land Area: 5,500 sq.ft
Asking Price: RM137,500 (RM25 psf) - Negotiable

Ideal for Own Stay or Weekend Retreat
Peaceful Resort Living Environment
Close to Freeport A’ Famosa Outlet
Easy Access – Just 40 Minutes to Melaka Town

Perfect opportunity to build your dream home in a well-established resort community with scenic surroundings and growing value.

Contact now 012
635 7272 for more info or to schedule a viewing!
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 137,500.
Jalan Kemus, Alor Gajah, Melaka.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD.