Sunway Avila Residences, Seksyen 1 Wangsa Maju, Wangsa Maju

Jalan Seri Wangsa 1, Seksyen 1 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 3,500 /mo

4

BT

3

BM

1,227

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200501774
check-small-f
1,227 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.85 psf (lantai)

Tentang Sunway Avila Residences

Sunway Avila,4 rooms,partly Furnished

Sunway Avila for rent:

1227sf
4 bedrooms 3 bathrooms
2 car parks
Partly furnished

Rental RM 3500

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Subang Jaya

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,500 /mo.
Jalan Seri Wangsa 1, Seksyen 1 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,227 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Subang Jaya

agency logo