Sunway Avila Residences, Seksyen 1 Wangsa Maju, Wangsa Maju

Jalan Seri Wangsa 1, Seksyen 1 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 3,500 /mo

4

BT

3

BM

1,277

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107880734
check-small-f
1,277 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.74 psf (lantai)

Tentang Sunway Avila Residences

Sunway Avila Cozy Home - Corner unit

Sunway Avila Fully furnished

- 1277sf
- 4 bedroom 3 bathroom
- 2 parking
- queen size bed with mattress

Vanessa 0*****
Vanessa 0*****
Vanessa 0*****

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,500 /mo.
Jalan Seri Wangsa 1, Seksyen 1 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,277 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo