Sunway Artessa, Wangsa Maju

Jalan Seri Wangsa 1, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 3,600 /bulan

4

BT

2

BM

1,303

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk disewa
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501389794
check-small-f
1,303 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.76 psf (lantai)

Tentang Sunway Artessa

Sunway Artessa Partial Furnished 1303sqft 4 Room 2 Bathroom For Rent!!

[[ SUNWAY ARTESSA @ WANGSA MAJU ]] FOR RENT !!!

BUILD UP : 1303 SQFT
LAYOUT : 4 BEDROOM , 2 BATHROOM
2 CARPARK (SIDE BY SIDE )
PARTIAL FURNISHED
MOVE IN CONDITION

- 1 MONTH ADVANCE
- 2 MONTH SECURITY DEPOSIT
- UTILITY DEPOSIT
- TENANCY AGREEMENT FEE

LOOKING FOR YOUR NEXT HOME?

WE'VE GOT MULTIPLE UNITS IN GREAT CONDITION — READY FOR RENT OR SALE!

DM US FOR DETAILS OR TO SCHEDULE A VIEWING.
YOUR IDEAL SPACE MIGHT BE JUST A MESSAGE AWAY!

RENTAL PRICE : RM 3700 (WITH 1 YEAR )
RM3600 (WITH 2 YEARS )

FOR VIEWING / INFO , PLS CALL / WHATSAPP :

RONY
0*****

#PROPERTY CODE :KL371

Lampu asas

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/4 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,600 /bulan.
Jalan Seri Wangsa 1, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,303 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/4 ]