Seasons Garden Residences, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju

Jalan 26/26, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 1,750 /mo

4

BT

2

BM

900

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501300232
check-small-f
900 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.94 psf (lantai)

Tentang Seasons Garden Residences

Seasons Garden Wangsa Maju KL 4-bedroom unit (Ready for occupancy)

*Si-Panjang Hartanah* For RENT~

Season Garden Residence @ Wangsa Maju KL~
Partially furnished @ Asking rental RM1.75k/ month

Call Kent Lau @ 0*****

Details:
* Type : Serviced Residence
* Built-up : 900 sqft
* Block D, Mid Floor
* 4 Rooms 2 Baths
* Facing Genting
* 1 car park
* Leasehold (Non-bumi)
* Includes 4 units ACs, water heater, fridge, washer, fans, grills, lights, etc.

*Pictures are for illustration purposes only; please schedule an appointment for actual unit viewing*

Call Kent Lau @ 0*****

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,750 /mo.
Jalan 26/26, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 900 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]