Seasons Garden Residences, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju

Jalan 26/26, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 1,900 /mo

3

BT

2

BM

928

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500918872
check-small-f
928 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.05 psf (lantai)

Tentang Seasons Garden Residences

Fully Furnished Platinum Teratai Unit, Ready for Move-In and Viewing!

Platinum Teratai Expert, Numerous Units Available for Rent

Actual Unit ------ Actual Unit --------- Actual Unit --------------

Platinum Teratai @ Setapak For Rent

Unit Details:

- 928 sf
- 3R2B
- Actual Unit
(( Rent Price : RM 1800 )

Please call Juan or Whatsapp 011-3333 (Juan) to arrange for your viewing, thank you.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

run-o

Jogging track

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,900 /mo.
Jalan 26/26, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 928 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo