Quinn Residence, Taman Sri Rampai, Wangsa Maju

Jalan Wangsa Perdana 3, Taman Sri Rampai, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 2,600 /mo

2

BT

2

BM

689

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501304286
check-small-f
689 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.77 psf (lantai)

Tentang Quinn Residence

Quinn 2 rooms fully furnished

689sf
2 rooms 2 bathrooms
1 carpark
Fully furnished
Built in kitchen cabinet
Walking distance to LRT SRI RAMPAI

Please contact for more information and viewing arrangement
Jane
0*****

security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD.

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,600 /mo.
Jalan Wangsa Perdana 3, Taman Sri Rampai, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 689 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD.

agency logo