Aetas Damansara, Tropicana

Persiaran Tropicana, Tropicana, Selangor

Negotiable

RM 16,000 /mo

3+1

BT

4

BM

2,583

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501226327
check-small-f
2,583 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 6.19 psf (lantai)

Tentang Aetas Damansara

Spacious 3 Bedroom Condominium for Rent

- 3 bedrooms and 4 bathrooms, perfect for families.
- Expansive 2583 sqft living space.
- Located near MRT stations for convenient commuting.
- Close to top schools, ensuring quality education for children.
- Supermarkets within walking distance for daily essentials.
- Shopping malls nearby for all your retail needs and entertainment.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

playground-o

Playground

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150/1 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 16,000 /mo.
Persiaran Tropicana, Tropicana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,583 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150/1 ]

agency logo