Bandar Tropicana Aman, Telok Panglima Garang

UMARA @ Tropicana Aman, Bandar Tropicana Aman, Telok Panglima Garang, Selangor

RM 1,700 /bulan

2

BM

3,360

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk disewa
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501347864
check-small-f
3,360 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 0.51 psf (lantai)

Tentang Bandar Tropicana Aman

Brand New Shop for Rent Umara @ Tropicana Aman

*WTL:*

Brand New Shop for Rent
Umara @ Tropicana Aman

24 x 70
BU: 3360sf

Many units for Rent!
VP next week!

Intermediate:
Ground: RM6000 to RM6500
1st: RM2000

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,700 /bulan.
UMARA @ Tropicana Aman, Bandar Tropicana Aman, Telok Panglima Garang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,360 kps.
Pegangan Pajakan.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo