Kawasan Perindustrian Berjaya, Kawasan Perindustrian Berjaya, Tebrau

Kawasan Perindustrian Berjaya, Tebrau, Johor

RM 57,500 /mo

23,000

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500642980
check-small-f
23,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
492,228 kps luas tanah

Tentang Kawasan Perindustrian Berjaya

Kawasan Perindustrian Berjaya Factory Available For Lease @ Kempas, JB

Type: Kawasan Perindustrian Berjaya Factory Available For Lease @ Kempas, JB

Land Size: 1.13 acres
Build Up: 23,000 sq.ft.
Tenure: Freehold
Land Use: Industrial
Power Supply: 400 ampere

Monthly Rental: RM 2.50 psf/month

Tracy Ngiam (Ren46635)
0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PRO TEAM REALTY [ E (3) 1753 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 57,500 /mo.
Kawasan Perindustrian Berjaya, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 23,000 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PRO TEAM REALTY [ E (3) 1753 ]