Havona, Taman Mount Austin, Tebrau

Jalan Mutiara Emas 2 Jalan Mutiara Emas Utama, Taman Mount Austin, Tebrau, Johor

View to Offer

RM 1,650 /mo

Studio

1

BM

495

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501123659
check-small-f
495 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.33 psf (lantai)

Tentang Havona

Havona Residence @Mount Austin

For lease

*HAVONA RESIDENCE @Mount Austin*
- Studio
- Build up 495 sqft
- Fully furnished
- High floor
- Available for viewing

Rental RM 1700

Code: DT0500
DIAN 0*****
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,650 /mo.
Jalan Mutiara Emas 2 Jalan Mutiara Emas Utama, Taman Mount Austin, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 495 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian