Cube 8 Teens, Tebrau

Cube 8 Teens Jalan Persiaran Jaya Putra, Tebrau, Johor

View to Offer

RM 1,600 /mo

1

BT

1

BM

568

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501257937
check-small-f
568 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.82 psf (lantai)

Tentang Cube 8 Teens

Cube 8 Teens Apartment Available For Rent In Mount Austin Johor

Cube 8 Teens Apartment Available For Rent In Mount Austin Near Setia Indah Johor Bahru Cube 8 Teens Apartment Available For Rent In Mount Austin Near Setia Indah Cube 8 Teens Apartment Available For Rent In Mount Austin Near Setia Indah Cube 8 Teens Apartment Available For Rent In Mount Austin

Apartment For Rent

Cube 8 Teens@Mount Austin

~ Fully Furnished
~ 1 Bedroom
~ 1 Bathroom
~ 568 Sq ft
~ Carpark 1
~ Medium Floor
~ Facilities, Swimming Pool,

For Rent Rm 1600

Please Contact
Johnny 0*****

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Cube 8 Teens Jalan Persiaran Jaya Putra, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 568 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor