Austin Suites (Permata Austin), Taman Austin Perdana, Tebrau

- Jalan Austin Perdana 1, Taman Austin Perdana, Tebrau, Johor

RM 1,600 /mo

1+1

BT

1

BM

658

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501312786
check-small-f
658 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.43 psf (lantai)

Tentang Austin Suites (Permata Austin)

Austin Suites

For Rent RA558 (PN)
Austin Suites
Google Map:
www.h*****
Property Type: Service Apartment
Build Up Area: 658 sqft
Deposit: 2+1+0.5
Available Date: May

Apartment Listing
1+1 Bedroom 1 Bathroom
Floor: Low Floor
City View
Fully Furnished
1 Carpark

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Badminton court

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
- Jalan Austin Perdana 1, Taman Austin Perdana, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 658 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]