The Peak Residences, Mount Erskine, Tanjung Tokong

1, Mount Erskine, Tanjung Tokong, Penang

RM 1,850 /mo

3

BT

2

BM

1,100

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501342739
check-small-f
1,100 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.68 psf (lantai)

Tentang The Peak Residences

The Peak Residences @ Tanjung Tokong partially furnished georgetown

The Peak Residences @ Tanjung Tokong [ FOR RENT ]

1100 Sf
3 Bedrooms , 2 Bathrooms 2 Carparks
Fully Furnished

ASKING PRICE : RM 1,850 ONLY !!

For further info or to arrange for viewing,
please contact Chun Kai 0*****
www.h*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,850 /mo.
1, Mount Erskine, Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]