Straits Residences, Tanjung Tokong

Jalan Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong, Penang

RM 5,400 /mo

2

BT

2

BM

1,335

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501306871
check-small-f
1,335 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.04 psf (lantai)

Tentang Straits Residences

Straits Residence Ready To Move In Low Density Convenience For Rent

Straits Residence is now ready for immediate occupancy, featuring low density and convenient living arrangements for rent.

Build Up / 建筑面积: 1335sqft

Bedroom / 房间: 2
Bathroom / 浴室: 2+1

Carpark / 停车位: 2

Furnishing / 家具: Fully Furnished

Walking distance to Straits Quay

For Rent / 出租: RM5400

My Services Include / 我的服务包括:
• Professional consultation (buy / sell / rent)

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Nursery

asterisk-o

Swimming pool

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/8 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,400 /mo.
Jalan Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,335 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/8 ]