Quayside Seafront Resort Condominiums, Tanjung Tokong

Jalan Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong, Penang

RM 7,200 /mo

2+1

BT

4

BM

2,000

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501348850
check-small-f
2,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.60 psf (lantai)

Tentang Quayside Seafront Resort Condominiums

Gurney View Fully Furnished Quayside

For Rent/Sale

Quayside
Bedroom: 2+1
Bathroom: 3+1
Carpark: 2
Size: 2000 sqft
View: Gurney View
Rent: RM7200
Sale: RM2.58mil

Located at Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong

Near to Straits Quay, Stonyhurst International School, Lotus Supermarket, Gurney Drive, etc

If interested, please Whatsapp me at: Michelle +6*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

shared-space-o

Clubhouse

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

INTEREALTOR SDN. BHD. [ E (1) 1930 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 7,200 /mo.
Jalan Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,000 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

INTEREALTOR SDN. BHD. [ E (1) 1930 ]