Mont Residence, Mount Erskine, Tanjung Tokong

3 Jalan Evergreen 5, Taman Evergreen, Mount Erskine, Tanjung Tokong, Penang

RM 1,500 /mo

2

BT

2

BM

872

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501306794
check-small-f
872 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.72 psf (lantai)

Tentang Mont Residence

Air-conditioned unfurnished unit with water heater available

For rent
- Low floor
- 2 bedroom 2 bathroom 2 car park
- 872sf
- Unfurnished equipped with air conditioning and water heater
- Located at Tanjung Tokong
Most affordable option in the market
Kemudahan
asterisk-o

Covered car parking

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,500 /mo.
3 Jalan Evergreen 5, Taman Evergreen, Mount Erskine, Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 872 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD.