Mont Residence, Mount Erskine, Tanjung Tokong

3 Jalan Evergreen 5, Taman Evergreen, Mount Erskine, Tanjung Tokong, Penang

Negotiable

RM 2,600 /mo

3

BT

2

BM

1,226

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 16 Mei 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501280895
check-small-f
1,226 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.12 psf (lantai)

Tentang Mont Residence

Well-Maintained Fully Furnished 1226sf Unit at Mount Erskine Tg Tokong

Conveniently located at Mount Erskine Tanjung Tokong with close proximity to Gurney Plaza & City Junction.

- Built up : 1226sf
- Fully furnished & renovated with move-in condition
- Cozy & well-maintained unit
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- 2 car parks
- Asking rental of RM2,600 only (negotiable!!)

Kindly contact me for more info & viewing arrangements.
Chiew Bee (+6012~5401659)
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,600 /mo.
3 Jalan Evergreen 5, Taman Evergreen, Mount Erskine, Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,226 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian