Ground Floor Shop 1672sqft rent Precinct 10 Tanjong Tokong, Tanjung Tokong

Tanjung Tokong, Penang

RM 9,000 /mo

1

BM

1,672

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501035292
check-small-f
1,672 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.38 psf (lantai)

Tentang Ground Floor Shop 1672sqft rent Precinct 10 Tanjong Tokong

Ground Floor Shop 1672sqft rent Precinct 10 Tanjong Tokong

PUT COMMERCIAL
PUT TANJUNG TOKONG

Ground Floor Shop 1672sqft rent Precinct 10 Tanjong Tokong

- 1672SQ FT
- Ample Car Park
- Commercial Title
- Surround By Famous F&B
- Strategic Location
- ⁠Few Units On hand

*Asking For Rent RM9,000 nett*
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 9,000 /mo.
Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,672 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD.