FETTES 10 GROUND FLOOR SHOPLOT FOR RENT AT TANJUNG TOKONG, Tanjung Tokong

Tanjung Tokong, Penang

RM 6,500 /mo

1

BM

1,200

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501273703
check-small-f
1,200 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.42 psf (lantai)

Tentang FETTES 10 GROUND FLOOR SHOPLOT FOR RENT AT TANJUNG TOKONG

Fettes 10 Ground Floor Shoplot For Rent at Tanjung Tokong

LOCATED AT Tanjung Tokong

- Size 1200sqft
- ⁠Facing Main Road
- ⁠Rental RM 6500 per month

FOR RENT:RM6500

REAL ESTATE NEGOTIATOR ( BUY / SELL / RENT)
WELCOME OWNER / BUYER & TENANT
WE WILL PROVIDE YOU MOST PROFESSIONAL SERVICE AND LET YOU HAVE YOUR IDEAL HOME
PLEASE CONTACT: BRYAN TENG 0*****

房地产业中介 (购买/出售/出租)
欢迎屋主/买家及租户
寄售您房地产业及询问您房地产的市价
我们将会提供您最专业的服务,以让您拥有您所理想的家园
详情请联系: BRYAN TENG 0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 6,500 /mo.
Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,200 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian