Andaman @ Quayside, Tanjung Tokong

Off Jalan Seri Tanjung Pinang, Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong, Penang

RM 8,000 /mo

2

BT

4

BM

2,046

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501290882
check-small-f
2,046 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.91 psf (lantai)

Tentang Andaman @ Quayside

Perfect Seaview of the Andaman Seaview High Floor Fully Furnished

Kindly contact for further details and viewing:-
+6019-41 (MICHELLE LAI) 82121

• Perfect Seaview
• Spectacular View of the Andaman Sea
• Renovated and Designed
• High Floor
• Seafront Living
• Seri Tanjung Pinang Coastline
• Walking distance to amenities
• Close to Stonyhurts International School, Lotus Hypermarket, Groceria, Straits Quay Marina and etc

DETAILS:-
• Fully Furnished
• 2,046 sqft
• 2+1 bedroom, 3+1 bathrooms
• 2 carparks

REN (02074)
Hp: +6*****

asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Clubhouse

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

New Bob Realty Sdn Bhd (Penang)

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,000 /mo.
Off Jalan Seri Tanjung Pinang, Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 2,046 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

New Bob Realty Sdn Bhd (Penang)

agency logo