Mira Residence, Tanjung Bungah

Jalan Lembah Permai Jalan Lembah Permai, Tanjung Bungah, Penang

RM 4,200 /mo

4+1

BT

4

BM

3,482

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200108587
check-small-f
3,482 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.21 psf (lantai)
check-small-f
Pegangan bebas

Tentang Mira Residence

Mira Residence Nice Partial Furnished Unit For Rent

Mira Residence

〈FOR RENT〉

3482sq ft.
-4 bedroom
-4 bathroom
-2 carparks
-Duplex Unit rare in market

Asking RM4200 Only!

WhatsApp or Call:
0***** ERNY TEOH

Many units available on hand, access to all units available in the market! 

可以说中文哦 

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPERTY TALK REALTY SDN BHD

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,200 /mo.
Jalan Lembah Permai Jalan Lembah Permai, Tanjung Bungah, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 3,482 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPERTY TALK REALTY SDN BHD

agency logo