Granito, Tanjung Bungah

Granito @ Permai Lorong Lembah Permai 3, 11200 Tanjung Bungah, Tanjung Bungah, Penang

RM 1,700 /mo

3

BT

2

BM

864

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501107707
check-small-f
864 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.97 psf (lantai)

Tentang Granito

Granito @ Tanjung Bungah 864sq Partially Furnished Unit For Rent

FOR RENT

Granito @ Tanjung Bungah

• Build-Up: 864 sqft
• Bedrooms: 3
• Bathrooms: 2
• Car Parks: 2
• Partial Furnished
• Fully Renovated

Rental Price: RM1,700

Contact: Renee Goh
0❶❶-❶0❾❾❼❼❻❼
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Playground

asterisk-o

Swimming pool

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,700 /mo.
Granito @ Permai Lorong Lembah Permai 3, 11200 Tanjung Bungah, Tanjung Bungah, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 864 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]