The Platino Serviced Apartment, Taman Bukit Mewah, Tampoi

Lot 32666, Jalan Segenting, Taman Bukit Mewah, Tampoi, Johor

RM 2,100 /mo

Studio

1

BM

400

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 2 Jul 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501349300
check-small-f
400 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.25 psf (lantai)

Tentang The Platino Serviced Apartment

Platino service apartment /paradigm mall /utm /Skudai /Sutera /2100

JD 433
Platino Service Apartment /Paradigm mall /UTM /Skudai /Sutera 2100 /studio /fully
**Available July 26**

For RENT RM 2100
Platino Service Apartment
400 sqft
studio 1 bathroom
Fully furnished
RM 2100
C
Deposit :2+1+0.5
Remark : No pets, prefer non smoker and no young children below 7 years old

Jourdain Tan
0*****
www.w*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,100 /mo.
Lot 32666, Jalan Segenting, Taman Bukit Mewah, Tampoi, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 400 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian