The Platino Serviced Apartment, Taman Bukit Mewah, Tampoi

Lot 32666, Jalan Segenting, Taman Bukit Mewah, Tampoi, Johor

RM 2,600 /mo

2

BT

2

BM

830

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501287829
check-small-f
830 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.13 psf (lantai)

Tentang The Platino Serviced Apartment

Rental 2 Bedroom Service Residence at Lot 32666, Jalan Segenting

FOR RENT

Fully furnished
- Bedroom : 2 bedrooms
- Bathroom : 2 bathrooms
- Build Up : 830 sqft
- 1 carpark
- Fully aircond
- Full of kitchen amenities
- Water heater

Rental: Rm2600

For more info & viewing contact : Lydia wee
_𝗩𝗢𝗴𝗼𝗿 π—£π—Ώπ—Όπ—½π—²π—Ώπ˜π—Άπ—²π˜€ 𝗦𝗱𝗻 𝗕𝗡𝗱_

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/6 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,600 /mo.
Lot 32666, Jalan Segenting, Taman Bukit Mewah, Tampoi, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 830 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/6 ]