Oval Damansara, Taman Tun Dr Ismail

Jalan Damansara, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 6,100 /mo

1

BM

1,579

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Fully fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501328239
check-small-f
1,579 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.86 psf (lantai)

Tentang Oval Damansara

TTDI, Taman Tun Dr Ismail, GloDamansara, PJ

We have numerous office options across KL, Mont Kiara, and Bangsar.

Fully & partially fitted office spaces for lease or sale

Available sizes:
- 1,500sf
- 1,579sf
- 1,800sf
- 1,960sf
- 2,023sf
- 3,160sf

Property features:
. 33-storey building with 5 levels of retail
. 7 levels of elevated parking
. Equipped with air conditioning and lighting
. Fibre-optic ready
. Private washroom and pantry
. Segregated-zoned lift groups (12 lifts)
. Turnstile entrance with CCTV security

For further information, please call Willis Chew +6*****
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

parking-o

Covered car parking

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LANDBANC PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1585 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 6,100 /mo.
Jalan Damansara, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,579 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LANDBANC PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1585 ]