Union Tower Desa Commercial Centre, Taman Desa

Jalan Desa Bakti, Taman Desa, Kuala Lumpur

RM 21,074 /mo

5,546

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501122766
check-small-f
5,546 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.80 psf (lantai)

Tentang Union Tower Desa Commercial Centre

Union Tower Desa Commercial Centre Office For Rent

Office For Rent

Union Tower Desa Commercial Centre
Jalan Desa Bakti, Taman Desa, 58100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia

Size: 5,546sf
Bare (Penthouse with high ceiling)
Penthouse ceiling height: 7.8m (Floor to slab)
Rental: RM3.80psf (RM21,074/month)

Michel Yong (REN17375)
Tel: +6*****
m*****@*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Zerin Properties Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 21,074 /mo.
Jalan Desa Bakti, Taman Desa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 5,546 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Zerin Properties Sdn. Bhd.