Union Tower Desa Commercial Centre, Taman Desa

Jalan Desa Bakti, Taman Desa, Kuala Lumpur

RM 16,638 /mo

5,546

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108293682
check-small-f
5,546 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.00 psf (lantai)

Tentang Union Tower Desa Commercial Centre

Limited unit super value to rent as your office

Easily Accessible via Highways & Expressways (NPE, Sungai Besi, Federal, SPRINT, Kerinchi, SMART Tunnel, East-West Link, KL-Seremban, KL-Putrajaya Link)
Limited size available, super value to rent as a office
-Unit Size : 5546sf , 6435sf, Bare unit @3.00 psf
Size : 1167sf Partially Fitted
-- 16 Storey offices
- Car Park : 429 bays + 59 motorcycle bays + Outdoor: 300 bays
- 3 Tier Security with CCTV
- Shuttle Bus to LRT Station (Abdullah Hukum station) Direct Link
Rental Price : @3.50 Psf
Carpet Flooring, Plaster ceiling, Security camera,
Plaster ceiling with LED lighting, air conditioning

Kindly contact Lina Lee 016,520,789,1 appointment for viewing

Hartamas Real Estate Sdn.Bhd
Ren17452
Lina Lee (Senior Negotiator)
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HARTAMAS REAL ESTATE (OUG) SDN. BHD. [ E (1) 1439/1 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 16,638 /mo.
Jalan Desa Bakti, Taman Desa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 5,546 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HARTAMAS REAL ESTATE (OUG) SDN. BHD. [ E (1) 1439/1 ]