THE Address II, Taman Desa

Jalan Desa Bakti 2, Taman Desa, Kuala Lumpur

RM 3,600 /mo

3+1

BT

3

BM

1,118

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501325814
check-small-f
1,118 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.22 psf (lantai)

Tentang THE Address II, Taman Desa

The Address 2 @ Taman Desa - Fully Furnished Unit

The Address II @ Taman Desa | For Rent
RM3,600 per month | Fully Furnished | 2 Car Parks

Well maintained unit with spacious layout
Ideal for families or working professionals

Property Details:
• Build Up: 1,118 sqft
• Layout: 3+1 Bedrooms | 3 Bathrooms
• Car Parks: 2
• Condition: Fully Furnished

Why This Unit:
• Functional layout with utility room
• Move-in ready with full furnishing
• Located in a mature and convenient neighbourhood
• Easy access to Mid Valley, KL Sentral, and city centre
Rental: RM3,600 per month

For viewing or more information, please contact:
ELVIS LOH 013-
888 7768
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

jacuzzi-o

Jacuzzi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,600 /mo.
Jalan Desa Bakti 2, Taman Desa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,118 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian