OBD Garden Tower, Taman Desa
Jalan Desa Utama, Taman Desa, Kuala Lumpur
Lihat ke Tawaran
RM 888,000
3+2
BT
2
BM
1,572
kps
RM 564.89
psf
Tentang OBD Garden Tower
Obd Garden Tower Old Klang Road Trx KLCC Tnb118 KL Tower
OBD GARDEN TOWER
once is a legend of japanese favorite residential in Taman Desa old Klang road
- 3 Bed 2 Bath
- 2 store room
- 1572 sqft
-Fully Furnished
Accessibility:
: KLCC
- TRX
-Smart Tunnel 5min
-SPE highway 5min
-Mid valley 10min
-Bangsar South / Bangsar Business hub-10min
-Kuchai lama
- Sg besi highway
-OUG
-Klang
- Petaling Jaya 15min
- 3 Bed 2 Bath
- 2 store room
- 1572 sqft
-Fully Furnished
Accessibility:
: KLCC
- TRX
-Smart Tunnel 5min
-SPE highway 5min
-Mid valley 10min
-Bangsar South / Bangsar Business hub-10min
-Kuchai lama
- Sg besi highway
-OUG
-Klang
- Petaling Jaya 15min
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 888,000.
Jalan Desa Utama, Taman Desa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,572 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.