PJS 7, Bandar Sunway, Sunway

PJS 7, Bandar Sunway, Sunway, Selangor

RM 1,500 /bulan

3

BT

2

BM

606

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Flat untuk disewa
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501350995
check-small-f
606 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.48 psf (lantai)

Tentang PJS 7

Renovated unit @ PJS 7 For Rent

FOR RENT

~ PJS 7 Flat @ Bandar Sunway
~ 606 sqft
~ 3 bedrooms
~ 2 bathrooms
~ Level 1
~ Renovated
~ 3 unit air-conds
~ 1 unit water heater
~ Beside Taylor's University
~ Walking bright to Sunway Medical Centre
~ Rental price: RM1,500

** Contact Kevin Chong O17 | 686 | 2926
Kemudahan
renovated-o

Diubahsuai

aircon-o

Penghawa dingin

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,500 /bulan.
PJS 7, Bandar Sunway, Sunway, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 606 kps.
Pegangan Pajakan.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]