Kawasan Industri Gebeng, Sungai Karang

Kawasan Industri Gebeng, Sungai Karang, Pahang

RM 16,000 /mo

20,000

kps (lantai)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Gudang for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200237757
check-small-f
20,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
20,000 kps luas tanah
check-small-f
RM 0.80 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

Gebeng Industrial Zone Heavy Industry Factory For Rent

Gebeng Industrial Zone Heavy Industry Factory For Rent

Land area: 40 acre
Factory built up: 555,000 sqft separated into multiple lots. Can rent whole factory or rent individual lot.
power TNB: 2000Amps
ceiling height: 30-36feet
floor loading: 2ton/m2
rent: RM 0.8/sqft

Lot sizes:
- 20000 sqft
- 30000 sqft
- 50000 sqft
- 60000 sqft
- 70000 sqft
- 100000 sqft
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/8 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 16,000 /mo.
Kawasan Industri Gebeng, Sungai Karang, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 20,000 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/8 ]