Suria Putra, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh

Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor

RM 1,800 /mo

2

BT

2

BM

881

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501000262
check-small-f
881 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.04 psf (lantai)

Tentang Suria Putra

ID Design Fully Furnished with 2 parking Nearby Sungai Buloh Hospital

Suria Putra @ Sungai Buloh

881sqft

2 Bedroom 2 Bathroom
Fully Furnished
2 Parking
Rental 1800

To know more about the property above, kindly contact us for viewing. Thank you.

ANSON TAN
O14 = 212_91_21 / REN 43219

Kemudahan bersama
burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

parking-o

Parking

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,800 /mo.
Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 881 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]