Putra One Residence, Sungai Buloh

Putra One Persiaran Bukit Rahman Putra 1, Sungai Buloh, Selangor

RM 1,500 /mo

3

BT

2

BM

1,100

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 101348518
check-small-f
1,100 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.36 psf (lantai)

Tentang Putra One Residence

Condominium for Rent

Putra One Residence @ Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh
-----FOR RENT-------

Please Call Eric Leong @ 0***** for viewing appointment,

Property Information:-
- Size 1100 sqft
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- Partly Furnish
-Airconds
- Water heater
- Facing Green View
- Asking Rental : RM 1500

AMENITIES:
- Sungai Buloh Komuter
- MRT Station 1 Sg. Buloh and Future MRT Line 2 SSP (Damansara Damai station)
- 15 minutes to IKEA, The Curve, 1 Utama, Aeon Kepong
- Mcdonald, Petronas, Shell, Jusco Maxvalue
- Mosque
- Opposite Primary and Secondary school. Just cross the road.
- Bank
- Clinics
- Bus Terminal
- Speedmart, 7-11, KK etc
- Sekolah kebangsaan dan Menengah
- Cafes, restaurants, fast food

Accessable:-
* NKVE SUNGAI BULOH
* LDP
* MRR2

Nearby Township:-
** Bandar Sri Damansara
** Desa Park City
** Kepong
** Bandar Baru Sungai Buloh
** Subang

Please Call Eric Leong @ 0***** for viewing appointment,
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,500 /mo.
Putra One Persiaran Bukit Rahman Putra 1, Sungai Buloh, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama