The Trillium @ Lake Fields, Taman Tasik Damai, Sungai Besi

Jalan Tasik Utama 10, Taman Tasik Damai, Sungai Besi, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 33,000 /mo

2

BM

5,031

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jul 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501290636
check-small-f
5,031 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 6.56 psf (lantai)

Tentang The Trillium @ Lake Fields

Rare Ground floor Corner-lot for rent @ The Trillium Lakefield

超值入手|Sungai Besi The Trillium Lakefield 稀有三层转角店铺

PROPERTY HIGHLIGHTS
。Generous Land Size: 5,031 sqft
。Strategic location with excellent connectivity
。Next to Sungai Besi LRT, TBS Terminal & major highways)
。Surrounded by affluent residential catchment
。Fully established commercial ecosystem
。Secure long-term tenant

有关单位详情 |
稀有三层转角店铺
宽敞地皮:5,031 平方英尺
地理位置优越,交通便利
毗邻 Sungai Besi LRT、TBS 交通枢纽及主要高速)
单位环绕高消费力住宅区
成熟完善的黄金商业地区
稳定的现有长期租客

Images are for illustrative purposes only to protect the privacy of tenants and owners. Please contact us to schedule a viewing of the actual unit.
为保障租客及业主隐私,图片仅供示意。欢迎联系我们预约参观实际单位。
____________________________________________________

View to truly appreciate. For more information, feel free to contact me.
Jason Chong | REN 52093
Commercial Specialist
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 33,000 /mo.
Jalan Tasik Utama 10, Taman Tasik Damai, Sungai Besi, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 5,031 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN BHD