Midfields 2, Sungai Besi

Midfields 2 Lebuhraya Sungai Besi, Sungai Besi, Kuala Lumpur

RM 420,000

3

BT

2

BM

1,051

kps

RM 399.62

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501345229

Tentang Midfields 2

Below Market Unit for Sale

Midfields 2
=========

Below market unit for Sales:
* 1051sf

* Unfurnish Unit

* 2 Rooms + 1 Lanai

* Lanai
- Can be used as small garden space or pet-friendly area.
- The lanai can be converted into a room by installing the windows.

* Currently tenanted by Good tenant & well maintain

Welcome Interested buyer to contact for further info.

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 420,000.
Midfields 2 Lebuhraya Sungai Besi, Sungai Besi, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,051 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]