Central Residence @ Sungai Besi, Taman Tasik Pinggiran, Sungai Besi
366 Jalan Sungai Besi, Taman Tasik Pinggiran, Sungai Besi, Kuala Lumpur
Boleh dirunding
RM 1,700 /bulan
2+2
BT
2
BM
731
kps
Boleh didapati daripada 1 Jul 2026
Gambar
Paparan Peta
Tentang Central Residence @ Sungai Besi
Central residence @ Sungai Besi
For Rent: Central residence
Location: Sungai Besi ,KL
DETAILS & FEATURES:
* Built-Up: 731 sqft
* Bedrooms: 2
* Bathrooms: 2
* 2 Car Park
Advance Rental : RM 1700 (1 Month)
Secure Deposit : RM 3400 (2 Months)
Utility Deposit : RM 850 (Half Month)
Total : RM 5950
Rental PRICE: RM 1700
For more info or viewing session, Please contact :
Sam Yee 016...348..7868
Connie 013..252..8786
Gplex Realty Sdn Bhd
REN 44303
Welcome Owner List
Location: Sungai Besi ,KL
DETAILS & FEATURES:
* Built-Up: 731 sqft
* Bedrooms: 2
* Bathrooms: 2
* 2 Car Park
Advance Rental : RM 1700 (1 Month)
Secure Deposit : RM 3400 (2 Months)
Utility Deposit : RM 850 (Half Month)
Total : RM 5950
Rental PRICE: RM 1700
For more info or viewing session, Please contact :
Sam Yee 016...348..7868
Connie 013..252..8786
Gplex Realty Sdn Bhd
REN 44303
Welcome Owner List
Kemudahan bersama
Bbq
Dewan serbaguna
Dobi
Gim
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,700 /bulan.
366 Jalan Sungai Besi, Taman Tasik Pinggiran, Sungai Besi, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 731 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.