Iconic Skies, Sungai Ara

Jalan Fettes Jalan Fettes Off Jalan Paya Terubong, Sungai Ara, Penang

RM 5,500 /mo

4+1

BT

5

BM

3,464

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501347239
check-small-f
3,464 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.59 psf (lantai)

Tentang Iconic Skies

Luxury Iconic Skies Villa with Private Lift, Fully Furnished for Rent

Iconic Skies 4-storey Villa

Land area 3464sf
Build up 4 floors
Bedroom 4+1
Bathroom 5
Includes private lift
Rental Price RM5500

For additional details:
Janice Ooi 0*****
WhatsApp: www.h*****

Contact Janice Ooi 017.424.1930 to schedule a viewing.

We welcome landlords to list their properties with us.
欢迎业主委托产业。

Our services offer a complete one-stop solution.

security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

jacuzzi-o

Jacuzzi

parking-o

Parking

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 5,500 /mo.
Jalan Fettes Jalan Fettes Off Jalan Paya Terubong, Sungai Ara, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 3,464 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/2 ]