Fairview Residence, Sungai Ara

Sungai Ara, Penang

RM 1,700 /mo

3

BT

2

BM

750

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501284414
check-small-f
750 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.27 psf (lantai)

Tentang Fairview Residence

Fairview Residence-750sf-Fully Renovated Furnished-1 Car Park-Sg Ara

## Fairview Residence Sg Ara For Rent ##

> 3 Bedrooms
> 2 Bathrooms
> 750 sqft
> Fully Renovated
> Fully Furnished
> 1 Car Park
> Good Condition & Well Maintain

> FOR RENT < ** RM 1,700 **

## FOR MORE DETAILS:
## Contact : Daisy +6*****
: Daisy +6*****
## WhatsApp : www.h*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

playground-o

Playground

swim-o

Swimming pool

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,700 /mo.
Sungai Ara, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 750 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/3 ]