USJ 4, Usj 4, Subang Jaya

USJ 4, Usj 4, Subang Jaya, Selangor

RM 920,000

4+1

BT

3

BM

1,800

kps (tanah)

RM 511

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501295649
check-small-f
2,200 kps luas pelan lantai

Tentang USJ 4

Inexpensive Gated Guarded USJ 4 Available for Purchase!!

UNBEATABLE PRICE | UNBEATABLE PRICE | UNBEATABLE PRICE

Property Details:
- Gated Guarded
- Freehold
- Built Up Size: Approximately 2,200sqft
- Land Size: 1,800sqft (24x75)
- 4+1 Bedrooms & 3 Bathrooms
- Facing North

Incredible Deal at only 899k!

Feel free to reach out for further details.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 920,000.
USJ 4, Usj 4, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,200 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

agency logo