USJ 17, Usj 17, Subang Jaya
Jalan Usj 17, Usj 17, Subang Jaya, Selangor
Boleh dirunding
RM 3,800,000
6+2
BT
8
BM
11,000
kps (tanah)
RM 345.45
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang USJ 17
Rare gem in a matured neighborhood. Excellent for own stay or invest
USJ17 Subang Jaya
Property Highlights:
Land Size: 11,000 sqft
Built-up: 5,000 sqft
Double Storey CORNER Semi-D
6+2 Rooms | 8 Bathrooms
Fully Renovated – Modern & Stylish
Spacious Living & Dining Area
Private Gym + Private Office
2 Auto Gate Entrances
Large Balcony with Great View
Space Ready for Swimming Pool
Huge Porch – Fits Multiple Cars
Guarded & Gated Housing Area
Freehold Title
Ideal for Large Families / Prestige Homeowners
Property Highlights:
Land Size: 11,000 sqft
Built-up: 5,000 sqft
Double Storey CORNER Semi-D
6+2 Rooms | 8 Bathrooms
Fully Renovated – Modern & Stylish
Spacious Living & Dining Area
Private Gym + Private Office
2 Auto Gate Entrances
Large Balcony with Great View
Space Ready for Swimming Pool
Huge Porch – Fits Multiple Cars
Guarded & Gated Housing Area
Freehold Title
Ideal for Large Families / Prestige Homeowners
Kemudahan
Kawalan keselamatan
Pemanas air
Penghawa dingin
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Male & female
Parkir
Rumah kelab
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,800,000.
Jalan Usj 17, Usj 17, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.