The Glades, Putra Heights, Subang Jaya
Persiaran Putra Perdana, Putra Heights, Subang Jaya, Selangor
Negotiable
RM 1,480,000
4+1
BT
5
BM
1,600
kps (tanah)
RM 925
psf (tanah)
Tentang The Glades
Upper Unit The Mews, Full Reno, Strict G&G the glades, putra heights
>> Upper Unit The Mews
>> FULL RENO
>> STRICT G&G
============
Upper Townhouse (Middle)
@ The Glades - The Mews, Putra Heights (Townhouse)
[FOR SALE]
============
DETAILS:
- FREEHOLD
- NON BUMI
- GATED GUARDED
- LA: 20 x 80 sqft
- TOTAL Land: 1600 sqft
- BU: 3208 sqft
- (4 + 1) Rooms
- 5 Baths
- 2 Carparks
Nobeille Chung
0*****
REN27124
Nobeille Chung for viewing
- I've MANY Putra Heights Property!
Find our listings in:
www.h*****
@1153
>> FULL RENO
>> STRICT G&G
============
Upper Townhouse (Middle)
@ The Glades - The Mews, Putra Heights (Townhouse)
[FOR SALE]
============
DETAILS:
- FREEHOLD
- NON BUMI
- GATED GUARDED
- LA: 20 x 80 sqft
- TOTAL Land: 1600 sqft
- BU: 3208 sqft
- (4 + 1) Rooms
- 5 Baths
- 2 Carparks
Nobeille Chung
0*****
REN27124
Nobeille Chung for viewing
- I've MANY Putra Heights Property!
Find our listings in:
www.h*****
@1153
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Clubhouse
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,480,000.
Persiaran Putra Perdana, Putra Heights, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,208 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.