Subang Jaya @ Corner Shop Lot (2nd Floor) For Rent, Subang Jaya

USJ 10, USJ 9, USJ 14, USJ 19, USJ 21, Taipan USJ, Subang Jaya, Subang Perdana, Subang Jaya, Selangor

RM 4,000 /mo

1

BM

3,800

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501335241
check-small-f
3,800 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.05 psf (lantai)

Tentang Subang Jaya @ Corner Shop Lot (2nd Floor) For Rent

Subang Jaya @ Corner Shop Lot (2nd Floor) For Rent

USJ 10 @ Subang Jaya

Available for RENT now!!

- 2nd Floor Shop Office
- Corner Lot
- Land Area : 50’ x 76’
- Built-Up : 3800 sqft

Asking Price : RM 4000

For More Information or interested viewing,
Please Kindly Call Us:

Chris Tye
0l7 2O9 97 33
CS - C409

FOCUS ESTATE AGENCY SDN. BHD. [ E (1) 1751 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,000 /mo.
USJ 10, USJ 9, USJ 14, USJ 19, USJ 21, Taipan USJ, Subang Jaya, Subang Perdana, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,800 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

FOCUS ESTATE AGENCY SDN. BHD. [ E (1) 1751 ]

agency logo